Edhe një shqiptare arrin 1 milion ndjekës në Instagram

By

Ishte Enca Haxhia ajo që arriti e para 1 milion ndjekës në Instagram, përjashtuar shqiptarëve nëpër botë.

Më pas u bënë më shumë.

Elvana, Ledri, Era, Noizy, Xhensila, Luana e tashmë edhe blogerja/prezantuesja, Armina Mevlani.

Ajo ka arritur këtë numër falë postimeve të shumta dhe me stil që i bën pothuajse çdo ditë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm