Humbi 14-të kilogramë pas lindjes, Khloe Kardashian tregon sekretin e saj

By

Pjesëtarja e famshme e familjes Kardashian, Khloe, ka treguar se sa saktësisht peshë ka humbur që kur solli në jetë vajzën e saj të vogël, True Thompson në Prill.

“Pasi e linda True, nuk i bëra vetes presion që të humbisja peshën e shtatzënisë. Vetëm doja që t’i kthehesha rutinës që e kisha para se të bëhesha me bebe, gjë që përfshin ushtrime në palestër gjashtë herë në javë”, ka shkruar Khloe në Aplikacionin e saj.

“Kam humbur 14-të kilogramë dhe jam e shokuar që kam arritur të humbas kaq shumë në kaq pak kohë”, ka shkruar ajo! /Prive.al

Image result for khloe kardashian pregnant

Artikuj të ngjashëm