Rita Ora sërish pozon e zhveshur (FOTO)

By

Koncertet e Ritës rreth e rreth botës, nuk ndalen.

Artistja me prejardhje nga Kosova, së fundmi ishte në Portugali, atje ku realizoi një koncert të jashtëzakonshëm.

Me t’u kthyer në hotel, Rita u zhvesh dhe nuk harroi të pozonte ashtu siç e bën shpesh, veç se as për foto nuk u vesh.

Imazhi tregon këngëtarën duke ngrënë akoma pa e hequr grimin dhe pantallonat.

Fotoja sigurisht mori shumë pëlqime dhe komente poashtu./Prive.al

Artikuj të ngjashëm