E vërteta e lidhjes së Marios me vajzën nga Kosova (FOTO)

By

Një fotografi e grimerit me origjinë shqiptare, Mario Dedivanovic krah një vajze nga Kosova bëri që të aludohet mbi një lidhje të mundshme.

U tha se grimerja Anita Haliti ka nisur një romancë me Marion dhe mes tjerash, një tur pushimesh në Karaibe.

Por cila është e vërteta?!

Burime të Prive.al kanë përjashtuar kategorikisht mundësinë e një lidhjeje mes dy të apostrofuarve.

Fotoja është shkrepur në Ulqin në suazat e një kujtimi të bukur të grimeres së re me Dedivanovic i cili me punën e tij ndër vite me yjet më të njohur të shoubizit ndërkombëtar, është pikë reference dhe inspirimi.

Shumë zhurmë për asgjë, sërish! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm