Cllevio flet pas konfliktit me Noizyn duke befasuar me fjalët

By

Së fundmi ka pasur një konflikt mes Noizy dhe një ish-reperit të The Bloody Alboz (TBA), Cllevio (sa ishte në TBA nofkën ai e kishte Hudra).

Dyshja kishin pasur edhe një konflikt verbal me shkëmbime mesazhesh, por që tani duket se situata është qetësuar. Në rrjete sociale thuhet se Noizy edhe ka goditur me grusht Cllevion.

Ndërsa në TikTok qarkullon edhe një video e Clleviot i cili flet pas gjithë konfliktit me Noizyn duke konfirmuar se konfliktit mes tyre është sqaruar dhe se Noizy e ka pritur shumë mirë.

Gjatë videos teksa tregon se të dy patën një shkëmbim shumë miqësor ai edhe quan edhe shok reperin.

Ndiqni të plotë reagimin e Cllevios në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm