Cili është mesazhi i Agonit për ish-bashkëshorten (VIDEO)

By

Totalisht pa dorashka! Kështu foli sonte në Prive, reperi Agon Amiga që sqaroi gjithçka për relacionin me ish-bashkëshorten dhe hyrjen e supozuar në mes të Afërdita Dreshajt.

Agoni që tash e gati një vit është single deklaroi se nuk ka më asnjë marrëdhënie me ish-gruan e tij, Egzonën.

‘Nuk kom najfar marrëdhanie me Egzonën, ishalla është mirë dhe e meriton me qenë e lumtur, e meriton’ – u shpreh reperi duke dëshmuar kështu respektin e madh që ka për të.

Materiali i mëposhtëm ju sjell rrëfimin ekskluziv të Agonit të skandalit më të përfolur të verës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm