E patë dhuratën e veçantë të Xhensilës dhe Besit për vajzën? Ja sa kushton ajo

By

Vajza e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut festoi ditëlindjen e parë me ç’rast për herë të parë publiku u njoh me imazhin e saj.

Nga festa përallore pamë thuajse gjithçka, nga dekori deri tek atmosfera dhe të ftuarit.

Dhurata e menduar për Ajkën në ditëlindjen e saj të parë të, e ka zbuluar Besi.

Çifti duket të kenë menduar për një qen si anëtarin më të ri të familjes dhe dhuratën për ditëlindjen e parë të vajzës.

Një zgjedhje e  duhur kjo që do ta shoqërojë Ajkën në gjithë fëmijërinë e saj me lumturinë dhe besnikërinë që mund ta sjellë një kafshë në familje, si asgjë tjetër!

View this post on Instagram

Dhurata jone per Ajken. @4_putrat

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Qeni në fjalë është qen race. Ai quhet Weimaraner dhe është racë me prejardhje gjermane. Kjo racë njihen si qen energjik, të shoqërueshëm, inteligjent dhe të shpejtë. Një shoqërues i shkëlqyeshëm për familjen dhe vajzën e vogël Ajka.

Mirëpo një qën race si ky në fjalë, vje me një çmim mjaft të lartë. Mesatarja e çmimit të qenve të kësaj race sillet prej 1500 eur – 2000 eur. /Prive.al

Image result for weimaraner price

Artikuj të ngjashëm