Këto gjëra nevrikosin tej mase Shkumbin Kryeziun

By

I ftuar në intervistën më të shkurtër për Prive ishte Shkumbin Kryeziu.

Këngëtari iu përgjigj pyetjeve të intervistës “60 sekonda” duke zbuluar shumë gjëra.

A i frikësohet gruas, për çfarë gënjejnë më së shumti këngëtarët dhe zbulon se çka i ngrit nervat më së shumti.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm