Adonisi apo Teuta? Kush e mbanë kuletën në shtëpi?

By

Aktorja Teuta Krasniqi ka publikuar në rrjete sociale një video interesante.

Ajo shkëmben një puthje unike me bashkëshortin e saj, Adonisin, pa hequr maskën teksa ishin në një prej qendrave tregtare të kryeqyteit.

View this post on Instagram

Dashuri në kohë pandemie

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Por, ka qenë një detaj tjetër që ka kapur vëmendjen e një prej mikeshave virtuale të aktores, mbajtja e kuletës së saj nga ana e Adonisit.

Në familje, duket të jetë ai personi që ka kuletën si “burimi i parave që i mban të sigurta falë duarve”, siç është shprehur Teuta.

Menaxhuesi i të ardhurave është Adonisi dhe kjo me gjasë jo pa shkas! /prive.al

Artikuj të ngjashëm