Bes Kallaku s’e ka ndërmend ta lë muzikën, e keni dëgjuar këngën e tij të re?

By

Pasi lansoi këngë me korçarin Klajdi Haruni dhe me kosovarin Ermal Fejzullahu, aktori i njohur Bes Kallaku, nuk ka të ndalur.

Ndonëse aktor humori, ai e ka sfiduar veten edhe në muzikë!

Së fundmi ai ka publikuar edhe një këngë me një këngëtare të re të quajtur, Fatima Ymeri.

Kënga queht “Si rrush”, ndërsa vetëm dy ditë nga lansimi, ka arritur të marrë mbi 800 mijë klikime.

 

 

Artikuj të ngjashëm