Këta janë artistët që do të performojnë në koncertin e organizuar nga Noizy

By

Tashmë ju e keni kuptuar se një koncert i madh po përgatitet nga Noizy.

Reperi ka njoftuar se po organizon një koncert të cilin ai e ka quajtur më të madhin në Shqipëri, e që do të mbahet më datë 14 në muajin gusht.

Noizy tashmë ka zbuluar dhe emrat e artistëve që do të performojnë në koncertin e madh të organizuar nga ai, ku përpos performuesve shqiptarë do të ketë artista italian dhe anglez.

Emrat e performusesve të bërë të ditur nga Noizy janë: “Buta, Kida, Mc Kresha, Lyrical Son, Ledri Vula, Elgit Doda, Dhurata Dora, Yll Limani, Gue, Ghali, Sferae Bbasta, Krep & Konan Dirty, Xhensila Myrtezaj, Loredana, Dj Gimi O dhe Rvchet.

Të shtunën Noizy bëri të ditur se do të njoftojë për informatat e biletave. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm