Era gati për turin europian: Lajmërimet për koncerte, taman si të një ylli botëror

By

Siç edhe është paralajmëruar, një tjetër zhvillim i rëndësishëm në karrierën e Era Istrefit do shënohet së shpejti.

Këngëtarja do të nisë turin e koncerteve nëpër Europë bashkë me Coca Colën dhe tashmë agjenda është caktuar.

Këngëtarja ka zbuluar destinacionin e parë, Sofian e Bullgarisë ku Era do të shkelë për të parën herë me 18 Shtator.

Njoftimet për Erën tashmë gjenden të shpërndara në kryeqendrën bullgare në billboard të mëdhenj, taman si të një ylli me famë botërore. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm