Një tjetër label i shtohet diskografisë shqiptare

By

Elgit Doda ka qenë mjaft aktiv në vitin e fundit.

Ai ka sjellur një varg projektesh për vete dhe për të tjerët që kanë rezultuar sukses më vete.

E duket se puna me artistët e tjerë ishte vetëm çështje kohe të kapitalizohej përmes një kompanie të mirëfilltë menaxheriale.

Ai ka zyrtarizuar kompaninë ‘O2 Records’ që do merret me realizimin e këngëve, që mes tjerash shumë shpejt do të sjell edhe këngën e re të së dashurës së Elgitit, Klea Huta.

Shumë suksese! /Prive.al

Asaj – Production @02records

A post shared by O2 RECORDS (@02records) on

Artikuj të ngjashëm