E habitshme: Enca Haxhia merr vendimin më të papritur në jetë (FOTO)

By

Imazhi i saj është ndërtuar rreth flokëve të zeza e shumë të gjata.

Madje ajo edhe mburrej me gjatësinë e flokut të saj, dhe ne tani s’do mund ta paramendojmë një Encë pa flokët si princeshat e përrallave.

Por këngëtarja me sa duket është mërzitur nga gjatësia e tyre dhe ka vendosur t’i presë. Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet një vajzë me flokë të shkurtra bionde duke rrotulluar kokën.

Fytyra e saj është fshehur me mjeshtri, dhe nuk dihet në është Enca Haxhia apo jo vajza që mbanë këtë model flokësh, megjithatë këngëtarja kërkon mendimin e ndjekësve të vet lidhur me stilimin e ri.

Enca ka kohë që mbanë atë “llok” duke mos e ndryshuar asnjëherë, përveç disa rasteve në klipe, ju ajo lyente flokët me ngjyra të ndezura, që sigurisht s’është permanente.

“Vendimi më i papritur në jetën time. PO apo JO?”, ka shkruar ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm