Kaq shpejt?! Mimoza dhe Seldi zyrtarizojnë lidhjen edhe në familje (FOTO)

By

Për disa muaj tentuan të fshehin lidhjen edhe duke e mohuar nëpër intervista.

Por, ishin disa foto të siguruara nga Prive.al të Mimoza Shkodrës dhe Seldit ato që hoqën gjithë dyshimet.

Dy këngëtarët janë bashkë dhe këtë e kanë bërë të ditur edhe nëpër postime së fundmi kur janë shfaqur krah njëri-tjetrit.

E lidhja mes Mimozës dhe Seldit duket se vëtëm sa po shkon duke u konsoliduar edhe në trajta familjare.

Një fotografi e publikuar sonte zbulon më shumë nga kjo pjesë.

Në të, Seldi dhe Mimoza shihen teksa darkojnë me motrën e Mimozës dhe bashkëshortin e saj.

Imazhi është shkrepur në Zvicër, atje ku Seldi është ‘zhvendosur’ së fundmi për disa ditë. /Prive.al/

?

A post shared by SQ? (@seldi__qalliu) on

Artikuj të ngjashëm