Si e vë Miriami vajzën në gjumë ?!

By

Këngëtarja Miriam Cani që prej sjelljes në jetë të vajzës me 28 Nëntor të vitit që lamë pas, i është përkushtuar me tërë qenien e saj bijës së saj.

Në rrjete sociale nuk janë të rralla momentet kur ndan me ndjekësit e saj momente nga këta muaj të parë të të qenurit prind.

Shpeshherë e lodhur dhe pa gjumë, Miriamit megjithatë nuk i mungon buzëqeshja dhe pozitiviteti me të karakterizohet.

E sonte ajo ka postuar një imazh pasi e ka vënë në gjumë të ëmblen Ameli përmes ninullave. ‘Ninulla e fundit për sot është tashmë e kënduar. Ndalova t’iu dërgoj të gjithëve një puthje’ – ka shkruar Miriami në postimin e saj.

Shpresojmë që deri në mëngjes të mos ketë nevojë për të tjera dhe vajza por edhe çifti të bëjnë gjumë të qetë./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm