E diela e Tunës, Tianit dhe Patrisit bashkë në… SHTRAT! (FOTO)

By

Dhe më në fund, dilemat u larguan!

Çdo gjë mes Tunës dhe Patrisit është në rregull dhe kriza e përfolur sipas të gjitha gjasave është kaluar!

Këngëtarja e njohur ka dhënë përgjigjen e saj më të drejtpërdrejtë tek sot përmes rrjetit social Snapchat.

Ajo në një postim të bërë ka shfaqur veten, Tianin dhe Patrisin në shtrat teksa kalojnë pasditen të fokusuar 100 përqind tek i biri.

Fansat tashmë mund të rrinë të qetë meqenëse arsye për t’u shqetësuar nuk ka! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm