Bebe Rexha i vjedh profesionin Marios, këngëtarja e grimon vet artistin

By

Dyshja e famshme sapo i ndërruan profesionet!

Bebe Rexha e mori panelin dhe nisi punën si grimere, duke punuar në fytyrën e make-up artistit më të famshëm në botë.

Këngëtarja shqiptare dhe grimeri i saj e po ashtu i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviq, kanë prej kohësh bashkëpunim të ndërsjellë deri në këtë moment kur Bebe Rexha ia vodhi profesionin.

Në atelienë e tij, e me mjetet e produktet e tij, Bebe Rexha e ka grimuar Marion!

Ndiqeni videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm