Motra e Aida Doçit sjell për fundvit një tjetër cover!

By

Në një kohë të shkurtër dhe në moshë fare të re arriti të fitoj vëmendje dhe famë në publik.

Pak falë motrës e më shumë falë talentit të saj, Venesa Doçi, motra e këngëtares Aida Doçi numëron me miliona shikime në cover-ët e saj që shpesh kanë rezultuar më të suksesshëm se edhe vetë këngët origjinale.

E mbase i tillë do jetë edhe versioni më i ri, i sapopublikuar në Youtube.

Venesa ka përpunuar këngën ‘Mos më qo të fala’ me rastin e xhirimeve festive.

Ndiqeni të plotë versionin e Venesës më poshtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm