Histori filmash: Adelina Tahiri rrëfen si u takua me burrin dhe është ngjarje fort e pazakontë

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri, e ka thënë historinë e takimit me bashkëshortin e saj, avokatin maqedonas Serjozha Markov dhe është një histori tejet interesante.

https://www.instagram.com/p/Bmf83DPFkCD/

E ftuar mbrëmë në emisionin “Xing me Ermalin”, këngëtarja e famshme ka rrëfyer takimin e parë me bashkëshortin dhe tërë ngjarjen më pas.

“Një vit e gjysmë një mik i përbashkët më ka thirrur të dal për kafe me të. Më pas më ndodhi një incident dhe e thirra si avokat. Këtu nisi gjithçka”, ka treguar Adelina.

Rrëfimin e saj të plotë mund ta ndiqni në videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm