E dëgjuat “Vjesht” nga Taste2? (VIDEO)

By

 

Projekti më i ri nga Taste2 quhet “Vjesht”.

Reperi, emri i të cilit është Milot Hoxha, e publikoi këngën mbrëmë në Youtube, dhe ju nëse ende nuk e keni dëgjuar, e keni në videon e mëposhtme.

Muzika është bërë nga Plisbeats, ndërkaq video u realizua nga Drskip.

“Inxhe” quhet kënga e fundit e Taste2, lëshuar javën e kaluar./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm