Gent Fatali në lidhje? Reperi mezi tregon si qëndron puna

By

Para ca ditësh mediat shqiptare e zbuluan se ai ishte në lidhje e madje edhe të dashurën e tij.

Duke darkuar në Paris të Francës, ai ka pozuar me një trëndafil të bardhë në duar, e në të njëjtin vend me të njëjtën lule, është fotografuar edhe e dashura e tij Rozafa.

E në këtë rast, trëndafili i bardhë që mbanë në duar çifti është simbol i dashurisë së pastër dhe pafajësisë. 

Por të gjitha këto fakte ekzistente në rrjetet sociale, i ka mohuar vet Genti në një intervistë për Prive!

” S’mundesh me i thon cikës së hallës lidhje. I sigurt jom që nuk jam në lidhje”, ka thënë Genti për Prive, ndërsa intervistën e  tij të plotë mund ta ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm