Detaje nga vdekja e DJ të Ellen DeGeneres Show

By

DJ i famshëm i “Ellen DeGeneres Show”, valltari e koreografi Stephen Boss dyshohet të ketë bërë vetëvrasje.

Boss ishte larguar nga shtëpia e tij pa makinë, dhe organet e rendit e kanë gjetur trupin e tij të pajetë në një dhomë hoteli në Los Anxhelos.

Sipas burimeve, vrasja është bërë më armë zjarri, ndërsa së fundmi gruaja e tij e kishte lajmëruar rastin në polici, pasi DJ ishte larguar nga shtëpia e tyre.

Stephen Boss,  i njohur si “tWitch” pas vdekjes së tij ka lënë mbrapa gruan e tij bashkë me tre fëmijët e tyre.

Artikuj të ngjashëm