E dashuruara Dhuratë! (Foto)

By

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj pritet që shumë shpejt ta lançoj këngën dhe klipin e saj të parë për vitin 2015.

E derisa të jetë gati ky projekt, Dhurata qëndron shumë pranë adhuruesve të saj përmes rrjeteve sociale.

Mbrëmë ajo ka publikuar një fotografi të të dashurit të saj kur ka qenë i vogël me shkrimin ‘Të dua’ teksa e njëjta fotografi në facebook ka marrë mbishkrimin ‘Dashuria e jetës sime’. /Prive.al

dhurata

Artikuj të ngjashëm