Nicki Minaj mashtroi fansat e saj se po heq dorë nga muzika

By

Për kundër raporteve se do të tërhiqej nga muzika, Nicki Minaj rikthehet me kengë të re.

Listen to “Fendi,” Nicki Minaj’s first new song post-retirement

Në fillim të këtij muaji, reperja i njohur shkaktoi një panikë të madhe te fansat e saj kur ajo njoftoi se po tërhiqej nga muzika për t’u përqëndruar në jetën e saj personale.

Nicki Minaj po heq dorë nga karriera për të krijuar familje

Unë kam vendosur të dal në pension dhe të kem familjen time,” shkroi ajo në një postim në rrjetin social – Twitter

Twitter post by @NICKIMINAJ: I’ve decided to retire & have my family. I know you guys are happy now. To my fans, keep reppin me, do it til da death of me, ❌ in the box- cuz ain’t nobody checkin me. ✅ Love you for LIFE 😘♥️🦄

Epo sot, ylli botëror vërtetoi se ajo është me të vërtetë akoma këtu, kur lansoi këngën e saj më të re kushtuar markës së saj të preferuar “Fendi” .

Image result for fendi nicki minaj

Kënga është realizuar në bashkëpunim me Murda Beatz. Në fillim të këngës “Fendi”, reperja thot: “Betohem se kjo është me të vërtetë kënga ime e preferuar.” Duke marrë parasysh që ajo doli nga pensioni për ketë kengë atëhere duhet të jetë.

Ndëgjoni “Fendi” më poshtë.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm