Kështu dukej Eli Fara kur ishte e re (FOTO)

By

Eli Fara është njëra ndër këngëtaret me seksi të gjeneratës së vjetër.

Ajo përkundër moshës që ka, është përkujdsur gjithmonë që të duket sa më në formë dhe bukur në prezantimet e saj.

Por a e keni parë ndonjëherë ndonjë foto kur Eli ishte shumë e re?

Këngëtarja publikoi një të tillë në Instagram si shkak për ta uruar një mike të saj.

‘Edhe 100. Falenderoj zotin qe te kam ne jeten time 🙏🏻pjese te familjes time, nuk u zbeh ne asnje moment miqesia sado larg kemi qene.. mbeshtetja jote e pa fund me ka bere te ndihem e sigurt gjithmone.. te duam fort une dhe @marinafara.new.official 😍 Qofsh e lumtur !!! Paç gjith te mirat e botes bashke me Aliun dhe Janin! Kalofsh bukur sonte dhe pergjithmone!!’, ka shkruar artistja nën kolazhin me fotografi.

Si po ju duket, e njëjta apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm