Sipërmarrje e re: Ledri po kërkon punëtorë (FOTO)

By

Një postim ndryshe ka zënë vend pasditen e sotme në profilin e reperit Ledri Vula në Instagram.

Ledri, i cili tash e një kohë bashkë me familjen po provon edhe biznesin ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale se po kërkon punëtorë.

Sipërmarrja e re quhet ‘Frix Friterie’ dhe nga çfarë zbulon postimi në Instagram, pozitat e kërkuara janë të ndryshme.

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes detajeve të dhëna në postimin më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm