Kush është miku i ri i Bleonës? (Foto)

By

Mbrëmë Prive ka raportuar se Bleona Qereti ka qenë e pranishme në spektaklin rus të televizionit Muz.

Por atje nuk ishte vetëm, Bleona ka qenë e shoqëruar këngëtarin nga Azerbejxhani, Emin.

Emin është një kantautor dhe biznismen e këngët e tij janë të njohura edhe në Britani, Turqi e Rusi.  Të premten ai fitoi edhe çmin në Rusi teksa të hënën ai ishte i ftuar special në X Factor Albania.

Mesa duket përmes X Factor Qereti ka fituar një shok të ri madje ka publikuar disa fotografi me të e në një ndër to ka shkruar ‘vëllai i ri’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm