Dy muaj pa projekte dhe pas fejesës, S4MM jep lajmin e ri (FOTO)

By

Pas këngëve të albumit të cilat i solli me videoklipe, S4MM ka qëndruar I heshtur.

Reperi nga Tetova i cili u fejua pak javë më parë me një vajzë shqiptare të quajtur Filis, ka paralajmëruar një këngë të re.

“Kanë kaluar dy muaj pa këngë. Diçka po zihet”, ka shkruar reperi teksa ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram.

S4MM nuk ka dhënë detaje veçse sipas fansave të tij, pritet edhe një bashkëpunim mes tij dhe Noizyt pasi dyshja u panë bashkë kohëve të fundit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm