Një ‘Agjente 007’ si Armina

By

Armina Mevlani është bukuroshja nga Shqipëria e cila shquhet për bukurinë dhe natyralitetin që e karakterizon.

Në hap me kohën e me modën, një blogere,  ndër më të njohurat në vendin tonë, të gjitha këto janë disa nga arsyet që ndjekësit e saj janë etur të konsumojnë lajmet për të.

Duke mos lënë anash edhe më të rëndësishmen ku shpesh herë në portale bëhët kryelajm, për jetën private pasi që një kohë të gjatë është në lidhje e kohën e funditë në bashkjetesë me Shëkelzen Berishën, djalin e ish kryeministrit Sali Berisha.

Nje bashkjetesë që ngadalë por me hapa të sigurtë po shkon drejt një martese.

Me punën e një blogere për Arminën udhëtimet janë si një llojë ‘zyre’ e punës për të e kësaj radhe udhëtimi isaj ishte drejt qytetit të Vienës, ku me pamjet e saja të kuruara dhe me veshjet siç ajo din ti zgjedhë dhe ti kombinoj na freskonte të gjithëve.

Por një detaj mjaft interesant në  dy fotot e Arminës ishte ajo që e quante vetën  ‘007 lady’.

E se a ishte kjo vetëm një sinonim i agjenit 007 siç e njohim ne, i fuqishëm e i pa mposhtur apo ishte ndonjë paralajmërim i ndonjë projekti nga Armina kjo do të zbulohet me kohë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm