Çfarë duan Rihanna dhe Nicki Minaj në të njëjtën dhomë me partnerët e tyre?

By

Në një postim në rrjete sociale, Nicki Minaj dhe Rihanna zbuluan se po shoqërohen.

Ishte Nicki ajo që ndau disa fotografi ku shfaqet në dhomë me Rihanna, të dashurin e këngëtares A$AP Rocky dhe bashkëshortin e saj Kenneth Petty.

Nuk është e qartë kur ka ndodhur ndeja për faktin se Nicki dhe Kenneth kanë publikuar fotografi me të njëjtën veshje tre ditë më parë.

Në fakt, ndjekësit e artisteve janë të emocionuar për bashkëpunime të mundshme mes tyre. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Barbie (@nickiminaj)

Artikuj të ngjashëm