Rita Ora kishe romancë me këtë aktor e ne s’dinim gjë! Po raportohet se janë ndarë

By

Rita Ora sipas mediave ndërkombëtare, kishte një lidhje të shkurtër me aktorin e njohur amerikan Andrew Garfield.

Andrew Garfield & Rita Ora Split (Report)

Por për dyshen po raportohet se janë ndarë pasi e jetuan këtë romancë të shkurtër.

Close: The Hot Right Now hitmaker, 28, appeared to be in good company as she walked arm-in-arm with the screen star, 35, during the festive season - they sparked dating rumours last month

35 vjecari aktor dhe Rita e cila është 28 vjecare, janë parë së pari në nëntor të vitit të kaluar dhe janë fotografuar shumë pranë njëri tjetrit.

Tani revista People ka raportuar se dyshja janë ndarë, por në anën tjetër as Andrew e as Rita asnjëherë nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, dhe nuk kanë folur për thashethemet e ndarjes. /Prive.al

Blossoming romance? Rita Ora and her rumoured boyfriend Andrew Garfield were pictured together for the first time in Primrose Hill, London, on Sunday

Artikuj të ngjashëm