Dy këngëtare të njohura shqiptare në një foto të vetme!

By

Teksa jemi të mbyllur në karantinë, shpesh si opsion kemi pasur kalimin e kohës me shfletimin e albumeve të vjetra fotografike duke ndjerë nostalgji për kohën.

Njejtë duket të ketë vepruar edhe këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj.

Ajo ka postuar një fotografi të fëmijërisë me kushërirën e saj, Argjentinën.

Argjentina dhe Beatrix Ramosaj #Motrat Ramosaj

Ndonëse shumë vite kanë kaluar, vajzat mbesin me bukurinë e njejtë dhe tiparet dalluese – prej të cilave përmendim pashmangshëm flokët me volum të Argjentinës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm