Pa i çelë sytë mirë, Viviena ia puth shpinën e fytyrën Andit (VIDEO)

By

Pa i çelë sytë mirë, Viviena sot e nisi mëngjesin duke puthur shpinën dhe fytyrën e Andit.

Ajo shkoi në banjo ku Andi po përpiqej të këndellej, për ta përqafuar, njofton Klankosova.tv.

Kujtojmë se të dy kanë pasur një debat gjatë mbrëmjes së djeshme, i cili me sa duket ka përfunduar me paqe.

Ndiqni videon e mëposhtme për ta parë momentin e puthjes.

Artikuj të ngjashëm