Harrojeni Afërdita Dreshajn, ja cila bukuroshe shqiptare u shfaq me Leo DiCaprion

By

Pati bërë shumë bujë një takim i supozuar i modeles shqiptare Afërdita Dreshaj dhe aktorit Leonardo Di Caprio.

Mediat ishin marrë gjerë e gjatë me historinë që në fund u përmbyll me disa pikëpyetje në lidhje me relacionin e vërtetë të Afërditës e Leos.

Mbrëmë, një tjetër shqiptare ka pasur mundësinë të takohet me aktorin hollivudian, fitues i çmimit Oscar.

Aurela Hoxha në një prej fotove që po qarkullon në rrjete sociale shihet teksa ka një shkëmbim bisede me Leon mbrëmë në Cannes.

Si mund t’i ketë dukur zeshkanja bukuroshe aktorit të madh ?! Buzëqeshja nuk është se tregon edhe pak… /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm