E dëgjuat këngën e re të Shkurte Fejzës për vajzat që do të martohen? (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Shkurte Fejza lansoi këngën e saj të re me titull “Rrushja”.

Kënga është e shoqëruar me videoklip dhe iu dedikohet vajzave që do të martohen.

Derisa Shkurta po e promovon projektin në llogarinë e saj në Instagram, ajo shkroi: “Pershendetje miq, ju pershendes me kengen time me te re “Rrushja”.
Java iken shpejt, qika shkone nshpi tvet..Kenge per vajzat qe do te martohen,shpresoj ta pëlqeni”.

Për ta dëgjuar këngën e re klikoni KËTU./Prive.al

Artikuj të ngjashëm