Kaona Sylejmani shpjegon kuptimin e videoklipit të saj debutues

By

Kaona Sylejmani, zgjodhi të ndiqte rrugën e artit, vetëm se për dallim nga e ëma, Adriana Matoshi ajo zgjodhi këngën.

Nuk ka shumë ditë që ajo debutoi në skenën e muzikës shqitpare me këngën “Bompa”, që vjen ne bashkëpunim me producentin Cricket.

Kaona solli diçka ndryshe, që nga tingujt e këngës, koreografia, veshja dhe videoklipi dhe e gjitha u bë për të përçuar një mesazh.

Ndonëse arti gjithnjë lë vend për interpretim nga shikuesi bazuar në gjendjen e tyre emotive, këngëtarja shpjegoi kuptimin e saj prapa videoklipit të ri.

Ndiqni të plotë intervistën e saj për Prive.

Artikuj të ngjashëm