Duda dhe Kapo bëhen bashkë në këngën e re

By

Disa foto të postuara në rrjete sociale ku Capital T dhe Duda shiheshin bashkë ngjalli dyshime për një projekt të përbashkët mes dy emrave të hip-hopit.

Dhe këto dyshime janë me vend pasiqë Kapo dhe Duda tashmë kanë nisur punët për projektin e ri.

Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosova vetë gjilanasi i cili projektin e ka cilësuar se do jetë më hip-hop se hip-hopi që po bëhet tani.

Kënga planifikohet të jetë e radhës që do publikohet pas ‘2G2FAST’ dhe ‘Hitman’ nga Duda, respektivisht Capital T. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm