Emina Cunmulaj feston ditëlindjen, bëri goxha ca vjet por ndjehet shumë e re!

By

Modelja e famshme Emina Çunmulaj këtë të mërkure feston ditëlindjen e saj të 34-tërt.

Modelja që këtë vit solli në jetë edhe një vajzë, po ndjehet shumë e bekuar me jetën që bën dhe me vajzat e bashkëshortin që ka në krah.

Çunmulaj në ditëlindjen e saj, i ka bërë një urim vetvetes dhe atë një dedikim mjaft voluminoz në llogarinë e saj në Instagram.

“Ata që janë të bekuar, janë njerëzit që e dinë se çfarë kanë në jetë. Sot mbushi 34 vjet dhe më duhet të nisi duke thënë se ndjehem si 24 (në kokën time po mendoj dhe në këtë ditëlindje jam në vendin ku as nuk e kam ëndërruar që do të jem. I kam dy vajza të bukura që më ka falë zoti dhe një bashkëshort të mrekullueshëm që më jep shumë përkrahje dhe dashuri. Jeta është një udhëtim i bukur”, ka shkruar Emina në Instagram, duke thënë se nuk po ndjehet si 34 vjeçare. /Prive.al

View this post on Instagram

“ Those who are blessed are the ones that realize what they have ” Today I turn 34 🎈 I have to begin by saying that I feel like I’m 24 ( up in my head I mean lol ) and with that said putting the aging theory aside today I am in the best place I could have ever dreamt of , I have two beautiful angels that have been gifted to me by G-d and an incredible supportive husband that gives me so much love. Life is a beautiful journey , it’s what we do with it that matters . The relationships we build , the love we share , the joy we spread , the good we give and peace we find . I wish this for myself and for my family and for for everyone in this world Happy birthday to all of my fellow Virgos out there

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

 

 

Artikuj të ngjashëm