Blero dhe Afrona shkëlqejnë në të zeza! (FOTO)

By

Çifti Blero Muharremi dhe Afrona Dika sonte me gjasë po marrin pjesë në një dasëm.

Nga fotot e postuara në rrjete sociale, dyshja e veshur në të zeza nga dizejnatori Valdrin Sahiti shkëlqejnë me imazhin e tyre.

Ndryshe, Afrona ka ardhur para pak ditësh në Prishtinë pas një periudhe disa javore në distancë nga Blero.

Herën e fundit, çifti ishin bashkë në Athinë ku Blero performoi në disa koncerte dhe bashkë me të dashurën, shijuan bukuritë e kryeqytetit helen. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm