Gold AG, demaskon kritikuesin në rrjete sociale!

By

Reperi Gold AG sot ka ironizuar pak me titujt bombastik në portale duke e modifikuar raportimin për veturën në ‘nuk do besoni se sa litre i zë vetura e Gold AG’.

Në këtë status ka reaguar një person i cili e ka kritikuar reperin.

Por, përgjigjja e Arianit ishte defintivisht EPIKE! Ai i ka dërguar publikisht personit screenshotin nga biseda ku pak kohë më parë reperin e cilësonte si boss dhe i kërkonte pranim të ftesës së miqësisë.

Kjo replikë e Goldit është pasuar me komente nga fansat të cilët këtë ndryshim radikal për pak minuta të personit në fjalë e kanë konsideruar si diçka tejet qesharake. /PRIVE.AL/

image-4fd3a36c3a9aa7f04fb1a78ffb874f6573a81bc06f6a3d7ae911cd7de0bf3306-V

Artikuj të ngjashëm