Takimi i Bleros me Afronën nuk ishte rastësi (VIDEO)

By

Afrona Dika ka treguar në Prive, se takimi i saj i parë me Bleron, nuk ishte rastësi.

Ajo rrëfeu “5 datat” më të rëndësishme në jetën e saj, duke përfshirë këtu edhe takimin me tashmë bashkëshortin e saj.

Si u njoftuan Afrona me Bleron dhe si ndodhi takimi i parë?

Këtë dhe jo vetëm, e mësoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm