Dua Lipa publikon këngën e re “Physical”

By

Këngëtarja me origjinë shqiptare por me famë botërore Dua Lipa ashtu siç ka paralajmëruar ka publikuar këngën e saj të radhës nga albumi “Future Nostalgia”.

Kjo këngë mban titullin “Physical” dhe versioni audio i saj tashmë është në YouTube, por që do të shoqërohet edhe me videoklip.

Klipi i saj publikohet po ashtu sot, në ora 14:00 e ndërsa ka bërë të ditur që albumi i katërt i saj do të lansohet me datë 3 prill./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm