Sërish baba: Edhe një djalë në familjen e këngëtarit, e zbuloi edhe emrin!

By

Me këtë datë, në këtë ditë të shtunë, ai e provoi sërish ndjenjën e të qenit baba.

Në jetë i erdhi edhe një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Eren Nik.

Vedat Ademi, ka pritur në jetë fëmijën e tij të dytë, ngase tashmë kishte një djalë. Këngëtari që për momentin po jeton në Shtetet e Bashkuara, duket shumë i lumtur për këtë fakt.

Gruaja e tji Dorela, e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një fotografi, përmes së cilës e tregon emrin e të birit dhe e jep lajmin se familja e saj u shtua. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm