“Dashni” publikohet sot!

By

Këngëtarja e re Donjeta Morina pas disa bashkëpunimeve të suksesshme do të publikoj këngën e saj më të re solo.

Ky projekt mban titullin “Dashni” dhe është i gjithi i realizuar në studion e Bini Nebihut, meqenëse është producenti që menaxhon artisten.

Videoklipi i kësaj kënge është punuar nga Imagine Films, teksa Arbnor Aliu është përkujdesur për pjesën e veshjes.

“Dashni” do të ketë premierën sot në ora 17:00 në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm