Trendi i fundit i tatuazheve që ka pushtuar Instagramin është shumë minimalist

By

Tatuazhet minimaliste të duarve kanë qenë të njohura në mesin e lojtarëve meshkuj të futbollit dhe këngëtarëve për dekada të tëra. Por një trend i ri i modeleve të ndërlikuara dhe të dendura të duarve ka marrë shumë famë në internet vitet e fundit edhe të famshmit si Rihanna dhe Hailey Bieber kanë përqafuar këtë trend të fundit.

Dhe nuk është e vështirë të shihet pse tatuazhet e duarve për femra janë në rritje sepse ekziston një model i tatuazheve të dorës për të gjithë.

Këtu është një listë e tatuazheve më ikonike të duarve për t’ju inspiruar për tatuazhin tuaj të rradhës.

View this post on Instagram

🌹@mansyrose

A post shared by c/s ∴jon✞boy∴ p/v (@jonboytattoo) on

View this post on Instagram

TAG your person❤️

A post shared by c/s ∴jon✞boy∴ p/v (@jonboytattoo) on

 

Burimi: Elle.com

Artikuj të ngjashëm