Dua Lipa publikon këngën dhe videoklipin e parë për 2021-tën

By

Dua Lipa lansoi këngën “We’re Good” që shënon edhe të parën për vitin 2021.

Kënga flet për çlirimin e vetes nga një lidhje toksike dhe në një mënyrë kjo është edhe fabula e videoklipit.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm