Modë e lartë: Kështu vishet Kim Kardashian për një ndeshje basketbolli

By

Kur je një Kardashian, ‘extra’ është emri juaj i dytë.

Këtë e dëshmon edhe veshja e fundit e Kim Kardashian kur u shfaq në një ndeshje basketbolli të “The Lakers”.

Ndërsa temperatura në Los Angeles nuk ka rënë nën 40 ° akoma këtë vit, Kardashian West bëri një deklaratë stili ndërsa ajo veshi një xhaketë lëkure të zezë  oversized dhe syze me pasqyrim ngjyrë ari brenda arenës – të cilën ajo nuk i hoqi gjatë gjithë lojës .

Ajo gjithashtu një palë pantallona lëkurë gjarpëri nga koleksioni I Tom Ford për Gucci, të cilat arrijnë çmimin e 10,000 dollarëve.

Ndërsa për sa i përket këpucëve të saj, moguli i modës dhe bukurisë solli solli pak shkëlqim, teksa ajo veshi çizme të bardha të argjendta nga Balenciaga të cilat kushtojnë mbi 2,000 dollarë.

Burimi: People.com

 

 

 

Artikuj të ngjashëm