Anxhela Martini rikthehet në vendlindje (FOTO)

By

Modelja e njohur shqiptare është rikthyer në vendin e lindjes.

Bëhet fjalë për Anxhela Martinin.

Ajo njoftoi ndjekësit se ka arritur në Shqipëri dhe me një avion privat, pasi publikoi edhe një fotografi në rrjetin social Instagram.

“Ndalesë e shkurtër tek e dashura ime”, ka shkruar modelja.

Ajo nuk e zbuloi nga kush është e shoqëruar, gjithsesi këtë mbetet ta shohim gjatë ditëve në vijim.

Nëse nuk e dini, Anxhela është e martuar me një biznesmen i cili sipas raportimeve të fundit, ka probleme gjyqësore./Prive.al

View this post on Instagram

Short stop to my dear 🇦🇱

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Artikuj të ngjashëm