Adrola Dushi humb personin e shtrenjtë të familjes: “Më theve zemrën”

By

Kjo është një periudhë e kobshme për Adrolën dhe familjen e saj.

Me anë të një postimi në Instagram, modelja shkruan se gjyshja e saj ka ndërruar jetë.

Adrola nuk ndau një shkak të vdekjes po i bëri një dedikim të ndjerë. “E di që kam qenë pjesë e lutjeve te tua, por sot me theve zemrën”, shkruan ajo duke shtuar, “Pusho në paqe. Do shihemi sërish gjyshe”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm